RU UA
RU UA

Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку

4 коментаря 18036 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Володимир Зеленський по результатам засiдання РНБО заявив, що Україна подає заявку на вступ до НАТО. Про це сьогоднi під час звернення заявив Президент.


Вiн зауважив, що саме в Україні вирішується доля демократії у протистоянні з тиранією. Зеленський переконаний, що фактично ми вже пройшли свій шлях до НАТО і довели, що гідні бути повноцінними членами Альянсу на полі бою війни, якої сучасна Європа ще не бачила.

“Де-факто ми вже пройшли свій шлях до НАТО. Де-факто ми вже довели сумісність зі стандартами Альянсу. Вони реальні для України – реальні на полі бою та в усіх аспектах нашої взаємодії. Ми довіряємо одне одному, ми допомагаємо одне одному, і ми захищаємо одне одного. Це і є Альянс, де-факто”, – сказав глава держави.

Зеленський повідомив, що хоч фактично ми вже діємо за стандартами НАТО, Україні залишається стати членом Альянсу юридично. Тож Україна вирішила підписати заявку на вступ до Альянсу у пришвидшеному порядку.

“Сьогодні Україна подає заявку, щоб зробити це де-юре. За процедурою, яка відповідатиме нашому значенню для захисту всієї нашої спільноти. У пришвидшеному порядку. Ми робимо свій визначальний крок, підписуючи заявку України на вступ у пришвидшеному порядку до НАТО”, – повідомив Зеленський.

Коментарі
 • БРЕСТ-1939

  А рублядь ночь не спала и ждала новостей, чем бы пернуть 😉 🙂

 • рубль

  и не только Селиван послал – на хуй:)))) Тут ещё- на хуй прилетело , чертям помоечным и даже более того, так сказать – по Za Za-хуй:)))) :-

  « Ускоренного присоединения к НАТО для Украины не будет.

  Об этом сегодня заявил генсек альянса Йенс Столтенберг.

  :)) свиньи плакали, ругались – но продолжали жрать навоз:))))))) Умора:)))))

 • рубль

  Уже Селиван сказал:- « на ХУЙ»!:))))

 • БРЕСТ-1939

  Вот так и в реальной жизни будешь убрана, рублядь подzaлупная!!! ☠ 😉 ☠ 🙂 ☠ 😀

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована