RU UA
RU UA

росія знову обстріляла Оленівську колонію з українськими військовополоненими

3 коментаря 14661 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


росія заявила про новий обстріл Оленівської колонії, де окупанти утримують українських військовополонених. Як пише УНІАН, про це повідомляють ресурси бойовиків.


Традиційно в атаці на колонію росіяни звинуватили українські збройні сили.

Ворог заявляє про загибель одного українського військовополоненого та чотирьох поранених.

Масова страта росією українських військовополонених в Оленівці: що відомо

В ніч на 29 липня на території колишньої виправної колонії в окупованому селищі Оленівка в результаті вибуху було зруйновано будівлю, де утримувалися виведені з заводу “Азовсталь” українські військовополонені.

Відразу після вибуху росія звинуватила Збройні Сили України в обстрілі виправної колонії. За даними російської сторони, загинули понад 50 українських захисників, кількість поранених невідома.

Українські силові структури назвали вибух в Оленівці російським терористичним актом для приховування військових злочинів, дискредитації ЗСУ, зриву постачання зброї.

Українська сторона так і не отримала офіційних відповідей від росії щодо списків загиблих і поранених в результаті теракту.

Коментарі
 • Пригожин, Евгений Викторович

  рублядь, опять голимо гадишь?! Не будет упл0чено, знай! Лучше наймись к врагам смоктуном…

 • рубль

  И почувствуйте разницу:- между оленем и Еленой! У одного рога, вторая женщина! Ну, рогатым – оно называть населенный пункт – рогатым животным, куда как привычней и благозвучней! Что с чертей рого-муйданных возьмёшь! Черти – оно и есть – БЫДЛО!:)))) А, всегда была – ЕЛЕНОВКА!!!

 • рубль

  :))))) вот хулиганы!:))))) наверное опять, произвели обстрел —— 155 нАТОвским калибром, ну на крайний случай, из Хаймерсов гомосакских жахнули. :))) Одним словом:- либо кондиционер, либо сами себя! Ну, как обычно водится…, за последние 8 лет:)))
  Безобразие! Надо писать – начальнику ЖЭКа и сразу, в СПОРТлото!

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована