ООН відкрила в Ізмаїлі постійний офіс: де знаходиться організація та що там мають робити

0 коментарів 24921 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Постійний офіс в Ізмаїлі відкрила ООН. Відтепер вимушені переселенці, які тимчасово проживають в місті або населених пунктах району, матимуть змогу зареєструватися на отримання грошової допомоги від UNHCR Ukraine — Aгентства ООН у справах біженців. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на ІзбірКом.


Розташувався офіс у одному з корпусів Ізмаїльського державного гуманітарного університету, що на проспекті Миру,9. У кабінеті №108 з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00 з візитерами працюють фахівці благодійного фонду «Право на захист», який є офіційним партнером агентства зі збору даних на грошову допомогу.

Переселенці мають попередньо реєструватися в електронній черзі, заповнивши спеціальну форму. Після того, як громадянин дізнається номер своєї родини в електронній черзі, він зможете відслідкувати, як рухається черга в телеграмм-каналі. А от люди похилого віку можуть приходити в офіс для реєстрації в живу чергу.

«По-перше, через те, що цей населений пункт достатньо віддалений від обласного центру. До Одеси звідти їхати п’ять-шість годин. При цьому в Ізмаїлі та навколишніх громадах за нашими даними проживає понад 30 000 переселенців та осіб, що виїхали з початку повномасштабного вторгнення.

І серед них багато вразливих категорій: родин, де дитину виховує лише один з батьків, людей похилого віку, з особливими потребами. Усі вони можуть подати заявки на грошову допомогу від УВКБ ООН у нашому офісі», — розповіла координаторка програми грошової допомоги в Одеській області Галина Чорна.

Окрім цього, з жовтня плануються виїзди мобільних груп реєстраторів по Одеській області. Більш детально з умовами надання допомоги, необхідними документами можна ознайомитися за посиланням.

Багатоцільова програма допомоги від УВКБ ООН – це одноразова грошова допомога людям, що виїхали з регіонів, постраждалих від воєнних дій. Розмір допомоги становить 2220 гривень щомісячно на особу протягом трьох місяців.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x