RU UA
RU UA

На Херсонщині під час наступальних дій по звільненню окупованих територій загинув військовий з Білгород-Дністровського району

0 коментарів 14175 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


На фронті під час наступальних дій по звільненню окупованих територій від російських загарбників загинув мешканець села Старокозаче Білгород-Дністровського району – матрос Роман Павлович Банар. 


Про це сьогодні повідомили в Білгород-Дністровській РД(В)А.

Роман Банар загинув 4 вересня 2022 року в районі населеного пункту Сухий Ставок Херсонської області. Воїну було лише 35 років.

Білгород-Дністровська районна державна (військова) адміністрація висловила щирі співчуття родині та близьким загиблого з приводу непоправної втрати:

“Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про загиблого захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував Романа БАНАРА. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого Романа знайде вічний спокій… Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!”.

Прощання із загиблим Героєм відбудеться завтра, 11 вересня, о 10 годині, за адресою: село Старокозаче (Старокозацька ОТГ) Білгород-Дністровського району, вул. Козацька, 107.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована