RU UK
RU UK

Комунальники Болградської громади “озброїлись” новою технікою та попередили розростання яру

0 коментарів 6210 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Комунальники Болградської громади стали багатшими на три мотоблоки, а також вирішили серйозну проблему – розростання яру на перетині вулиць Караманєва та Малевинського у райцентрі. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на офіційне повідомлення пресс-служби мерії. 


В рамках програми благоустрою для КП “Горсодоканал” закупили три мотоблоки з причепами відчизняного виробництва за 171 тисячу гривень. Один з них обслужуватиме місто, інші – села Оксамитне та Владичень.

Тепер багатофункціональна техника є у всіх населених пунктах громади.

Також з метою благоустрою проведено масштабні роботи в районі яру, який розташований на перетині вулиць Караманєва та Малевинського у Болграді. Співробітники “Горводоканалу” не тільки засипали більшу частину яру бутом і землею, значно збільшивши площу прилеглою до нього проїжджої частини на 10 метрів, але й уклали додатково водостоки, які відтепер перешкоджатимуть розширенню яру.

Комунальники Болградської громади "озброїлись" новою технікою та попередили розростання яру

Комунальники Болградської громади "озброїлись" новою технікою та попередили розростання яру


Переклад новин російською мовою відбувається в автоматичному режимі. Помітили помилку? Виділяйте слова і натискайте Control-Enter. Дякуємо за допомогу

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована