RU UK
RU UK

Скільки “чоловіків” намагались втекти за кородон з початку війни – звіт Ізмаїльського прикордонного загону

0 коментарів 14688 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


З початку повномасштабного вторгнення в Україну російської федерації справжні сини і доньки України стали на її захист, прийшовши до найближчого центру комплектування. Неабияку відвагу та сміливість проявляє сам Український народ. Але були й ті, які вважають, що захист Батьківщини то не їх справа та намагалися незаконно виїхати з країни усіма можливими шляхами – як за підробленими документами в пунктах пропуску, так і поза ними, через «зелений кордон».


Статистику ухилятів, які намагались втекти за кордн і були затримані, оприлюднила прес-служба Ізмаїльського прикордонного загону.

Отже, згідно офіційним даним, в період з 24 лютого по сьогоднішній день за спробу незаконного перетинання державного кордону поза пунктами пропуску прикордонники затримали 216 чоловіків призовного віку, всіх їх притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Окрім цього, у взаємодії з молдовськими колегами затримано 118 призовників. Завдяки пильності інспекторського складу в пунктах пропуску не вдалось перетнути кордон по підробленим медичним документам, студентським квиткам тощо 78 чоловікам категорії «18-60». Окрім адміністративних правопорушень, за спробу незаконного перетинання державного кордону, по усім випадкам розпочате кримінальне провадження по факту підробки документів. Під час повернення в Україну чоловіків призовного віку в пунктах пропуску вже зафіксовано 124 випадки незаконного виїзду за кордон, в тому числі з використанням подвійного громадянства. Даних громадян також притягнуто до адміністративної відповідальності та поінформовані центри комплектування. В пунктах пропуску не випустили з України понад півтисячі чоловіків призовного віку, які надавали на контроль документи, що не дають право на виїзд з України.

До кримінальної відповідальності за ч.1 ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» притягнуто одну особу ще двом «провідникам» оголошено підозру за сприяння незаконного перетинання державного кордону України.

Були й ті призовники, які, аби потрапити за кордон, намагалися підкупити прикордонників. Так, охоронці державних рубежів зафіксували 16 відмов від неправомірної вигоди на загальну суму 10600 доларів США, 100 євро та 30 тисяч гривень. Найбільший запропонований хабар становив – 2 тисячі доларів США. Усіх правопорушників було передано до поліції.

“Прикордонники Ізмаїльського загону закликають чоловіків бути патріотами своєї країни. Якщо ви не можете виконувати завдання у складі військових формувань та захищати Україну, то можете допомагати їй в іншій спосіб! Разом ми сильні, разом ми здолаємо ворога!”, – сказано у зверненні прикордонників.
Скільки "чоловіків" намагались втекти за кородон з початку війни - звіт Ізмаїльського прикордонного загону
Скільки "чоловіків" намагались втекти за кородон з початку війни - звіт Ізмаїльського прикордонного загону
Скільки "чоловіків" намагались втекти за кородон з початку війни - звіт Ізмаїльського прикордонного загону
Скільки "чоловіків" намагались втекти за кородон з початку війни - звіт Ізмаїльського прикордонного загону

Переклад новин російською мовою відбувається в автоматичному режимі. Помітили помилку? Виділяйте слова і натискайте Control-Enter. Дякуємо за допомогу

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована