RU UK
RU UK

Екс-прокурору з Одеської області повідомлено про підозру у шахрайстві і корупції – він переховується на окупованій території

0 коментарів 13716 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Колишньому прокурору однієї з місцевих прокуратур Одеської обласної прокуратури, який  виманював гроші у знайомих на вигадані проєкти, повідомлено про підозру. Як повідомляє ДБР, встановлено декілька епізодів протиправних дій колишнього прокурора, метою яких було особисте збагачення.


Зокрема, прокурор умовив свого знайомого «інвестувати» 12 тис. дол. США у розвиток вигаданого промислового цеху із виробництва меблів у Миколаєві. Також він виманив у іншого знайомого підприємця 10 тис. дол. США начебто на хабар першому заступнику прокурора Одеської області за знаття арешту з вилученої під час досудового розслідування партії промислових товарів, затриманих на митному терміналі міжнародного аеропорту «Бориспіль». В обох випадках гроші екс-прокурор забрав собі.

Задокументовано, що навіть звільнившись з органів прокуратури, він протягом місяця двічі отримував “хабарі” на загальну суму понад 4 тис. дол. США начебто за вплив на службових осіб однієї з одеських місцевих прокуратур та Національного антикорупційного бюро України щодо призначення на вакантні посади до цих правоохоронних органів певних осіб.

Зрозумівши, що його протиправні дії викриті правоохоронцями, експрокурор виїхав на тимчасово окуповану територію Донецької області, де переховується від правосуддя до цього часу.

Колишньому прокурору заочно повідомлено про підозру у шахрайстві, підбурюванні до давання неправомірної вимоги службовій особі, яка займає відповідальне становище, та одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 3 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369, ч. 2 ст. 369-2 КК України).

За процедурою спеціального досудового розслідування йому загалом може загрожувати покарання у вигляді позбавленням волі на строк до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

Досудове розслідування по справі триває. Процесуальне керівництво в ньому здійснює Офіс Генерального прокурора.


Переклад новин російською мовою відбувається в автоматичному режимі. Помітили помилку? Виділяйте слова і натискайте Control-Enter. Дякуємо за допомогу

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована