Пожежа на проспекті Миру в Ізмаїлі – господарку квартири госпіталізовано з опіками, її донька загинула
На проспекті Миру в Ізмаїлі вранці 22 серпня в двопорвохому житловому будинку сталася серьозна пожежа зі смертельними наслідками.
Згідно повідомлення обласного ДСНС, о 8:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що у місті Ізмаїлі йде дим з квартири на 1-му поверсі 2-х поверхового житлового будинку.
По прібуттю на місце працівниками ДСНС довелося евакуювати 11 мешканців будинку.
О 08:42 пожежа на загальній площі приблизно 40 м² була ліквідована.
Під час гасіння пожежі було виявлено тіло загиблої дочки господарки квартири та врятовано її маму 1968 року народження, яка отримала опіки нижніх кінцівок, але від госпіталізації відмовилась.
Від ДСНС залучались 2 одиниці техніки та 8 вогнеборців.
Раніше ми повідомляли: Колишній начальник пожежної частини Ізмаїла став морським піхотинцем і боронить країну у складі розвідувального підрозділу ЗСУ
Залишити коментар