RU UK
RU UK

Обстріл Миколаєва: російські ракети влучили у будівлю ще одного університету

2 коментаря 7290 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Російські загарбники під час нічних обстрілів Миколаєва поцілили ракетами у Чорноморський національний університет імені Петра Могили. Про це повідомив очільник міста Олександр Сєнкевич.


“Буквально кілька днів тому я публікував відео і показував, що ніякої військової бази там немає. Що там працюють звичайні фахівці університету: приймають документи абітурієнтів, підписують обхідні листи, видають дипломи. А сьогодні вночі туди прилетіли дві російські ракети. Це справжні терористи, які прикриваючись своєю пропагандою, продовжують цинічно руйнувати наші заклади освіти”.

За словами мера, на момент обстрілу в університеті був лише охоронець – він не постраждав. Уламками та ударною хвилею пошкоджень зазнали будинки навпроти закладу.

Як повідомлялося, 15 липня росіяни завдали ракетного удару по двох університетах у Миколаєві – педагогічному та кораблебудівному.

Обстріл Миколаєва: російські ракети влучили у будівлю ще одного університету
Обстріл Миколаєва: російські ракети влучили у будівлю ще одного університету

 


Переклад новин російською мовою відбувається в автоматичному режимі. Помітили помилку? Виділяйте слова і натискайте Control-Enter. Дякуємо за допомогу

Коментарі
  • Синдбад

    Так не в мою с тобой голубятню, вот в чем дело-то! Тоже хочу их на чистую воду вывести, контррреволюционерав етаких…

  • рубль

    как то сразу вспоминается доклад международной правозащитной организации Амнисти Интернешинал!!! о чем рогатые скакуасники, так возмущалисЯ!!! так куда – куда, там прилитело??? А?

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована