RU UK
RU UK

На одному з найбільш завантажених перехресть Аккермана почали встановлювати новий світлофор

0 коментарів 15012 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


15 серпня спеціалісти міського центру «Благоустрій» Білгорода-Дністровського здійснили заміну світлофорного обладнання на перетині вул. Ізмаїльської та вул. Сергія Файнблата (колишня московська). Про це повідомляється на офіційному сайті міста.


Як стало відомо, нове обладнання оснащене енергоефективними лампами з більш якіснішою світлопередачею, а також споряджене оновленою системою управління.

Очікується, що після монтажу нових світлофорів, спеціалісти міського центру «Благоустрій» проведуть їх налаштування та координацію подачі сигналів для покращення безпеку дорожнього руху на одному з найбільш завантажених трафіком перехресть для покращення руху всіма його учасниками – як водіями транспортних засобів, так і пішоходами.

“У період проведення робіт, організація дорожнього руху здійснюється відповідно до знакового забезпечення. Будьте обережні та суворо дотримуйтесь правил дорожнього руху!”, – підкреслюється у повідомленні.

На одному з найбільш завантажених перехресть Аккермана почали встановлювати новий світлофор


Переклад новин російською мовою відбувається в автоматичному режимі. Помітили помилку? Виділяйте слова і натискайте Control-Enter. Дякуємо за допомогу

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована