Валентина Стойкова: «Шановні жителі Ізмаїльщини! Вітаю вас з Великоднем»

Шановні жителі Ізмаїльщини!

Від імені Ізмаїльської райдержадміністрації вітаю вас з Великоднем — найвеличнішим святом, яке символізує перемогу добра над злом, життя над смертю.

Воно зігріває нашу душу добром, теплом і любов’ю, спонукає до духовного очищення і здійснення найкращих починань, милосердя і злагоди, віри в оновлення й розквіт нашої країни, нових позитивних змін.

Нехай світло Воскресіння Христового надає нам непохитну віру в кращий завтрашній день та сили і терпіння перебороти труднощі, які випали на долю українців. Нехай многоголосі Великодні дзвони розбудять найбайдужіші серця, додадуть натхнення для самовідданої праці на благо району та держави. Господньої милості, підтримки у добрих починаннях,  миру та взаєморозуміння кожній родині. Бажаю всім щастя і радості, віри і благополуччя!

Христос Воскрес!

Голова Ізмаїльської райдержадміністрації Валентина Стойкова

Обнаружен AdBlock! Сайт может некорректно отображаться. Пожалуйста, обратите внимание на эту информацию.

Мы заметили, что Вы используете AdBlock или другое подобное приложение.

Хотим отметить, что у нас нет надоедливых баннеров на весь экран, отвратительных звуков или всплывающих объявлений. Мы не применяем назойливую рекламу!

В то же время, многие блокировщики рекламы являются наиболее частой причиной проблем с отображением сайта (например наш логотип может съехать вниз). 

Пожалуйста, добавьте bessarabiainform.com к вашему белому списку блокирования объявлений или отключите программное обеспечение, блокирующее рекламу. Как только это будет сделано, Вы перестанете видеть данное всплывающее окно.

Если Вы не знаете как добавить сайт в белый список, тогда перейдите по этой ссылке