В Вилково пройдет обучающий семинар по вопросам защиты окружающей среды

До відома працівників комунальних та соціальних служб, закладів освіти міста Вилкове, представників неурядових організацій, моніторингових та дослідницьких установ та організацій, експертів, інших зацікавлених осіб  у сфері охорони навколишнього середовища Одеського регіон.

В рамках проекту «Інвентаризація, оцінка та зменшення впливу антропогенних джерел забруднення в Нижньодунайському регіоні України, Румунії і Республіки  Молдова» (MIS ETC CODE 995) Спільної операційної програми «Румунія–Україна–Республіка Молдова 2007–2013» Європейського інструменту сусідства та партнерства 20 травня 2016 року у м. Вилкове  відбудеться навчальний семінар «Підвищення ефективності екологічного моніторингу та вдосконалення співпраці  для зниження впливу  антропогенних джерел забруднення в Нижньодунайському регіоні».

.

Мета семінару — підвищення рівня поінформованості та покращення (вдосконалення) навичок зацікавлених осіб (цільових груп) щодо питань захисту навколишнього природного середовища та зменшення впливу антропогенних джерел забруднення в Нижньодунайському регіоні України. Організатор -Департамент екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації.

Місто проведення: місто Вилкове, вул. Татарбунарського Повстання, 164 (Готельний комплекс «Дельта»), початок о 9.00.

Будемо раді активній участі всіх партнерів Проекту, зацікавлених осіб, про що просимо поінформувати письмово із на електронну адресу: nic.nickolaencko@yandex.ru із зазначенням інформації щодо учасників від вашої організації до 19 травня 2016 року або за телефоном: +380 682674475.

Информация размещена на правах рекламы

Подписывайся на нашу страницу в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!

Обнаружен AdBlock! Сайт может некорректно отображаться. Пожалуйста, обратите внимание на эту информацию.

Мы заметили, что Вы используете AdBlock или другое подобное приложение.

Хотим отметить, что у нас нет надоедливых баннеров на весь экран, отвратительных звуков или всплывающих объявлений. Мы не применяем назойливую рекламу!

В то же время, многие блокировщики рекламы являются наиболее частой причиной проблем с отображением сайта (например наш логотип может съехать вниз). 

Пожалуйста, добавьте bessarabiainform.com к вашему белому списку блокирования объявлений или отключите программное обеспечение, блокирующее рекламу. Как только это будет сделано, Вы перестанете видеть данное всплывающее окно.

Если Вы не знаете как добавить сайт в белый список, тогда перейдите по этой ссылке