Неповнолітній житель Ізмаїла потрапив до реанімації внаслідок отруєння алкоголем у підвалі

Вікторія Зацаринна 0 коментарів 7776 переглядів
Неповнолітній житель Ізмаїла потрапив до реанімації внаслідок отруєння алкоголем у підвалі

Вчора, 21 червня, в Ізмаїльську міську лікарню по швидкій доставили 17-річного місцевого мешканця у стані гострого алкогольного отруєння. Через важкість стану його забрали до реанімації. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на власні джерела.

Попередньо, ввечері хлопець відпочивав з друзями у підвальному приміщенні одного з багатоквартирних будинків, де компанія розпивала алкоголь. Коли йому стало зле, близько 21 години товариші викликали швидку допомогу.

Наразі у ситуації розбираються співробітники ювенальної превенції.

Раніше ми повідомляли: Учениця Саф’янівської громади набрала рекордні 200 балів з трьох предметів на НМТ

Залишити коментар
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии