Ізмаїл та три громади району залишилася без світла: причина
Місто Ізмаїл та частина Кілійської, Саф’янівської і Катлабузької громад Ізмаїльського району залишилися без електроенергії. Як пояснили в оперативному штабі Ізмаїльської РВА, причина – аварія на електромережі. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.
Енергетики працюють над усуненням пошкодження.
В Ізмаїльській РВА зазначають, що електропостачання буде відновлено у найкоротші терміни.
Разом з тим, деякі абоненти отримали сповіщення через бот ДТЕК “Одеські електромережі”, що орієнтовний час відновлення електроенергії сьогодні до 22:55.
Раніше ми повідомляли: Вічний подвиг Героїв: у Болграді в День скорботи згадали жертв найстрашніших воєн

Залишити коментар