Ізмаїл та три громади району залишилася без світла: причина

Юлія Єрська 0 коментарів 17496 переглядів
Ізмаїл та три громади району залишилася без світла: причина

Місто Ізмаїл та частина Кілійської, Саф’янівської і Катлабузької громад Ізмаїльського району залишилися без електроенергії. Як пояснили в оперативному штабі Ізмаїльської РВА, причина – аварія на електромережі. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.

Енергетики працюють над усуненням пошкодження.

В Ізмаїльській РВА зазначають, що електропостачання буде відновлено у найкоротші терміни.

Разом з тим, деякі абоненти отримали сповіщення через бот ДТЕК “Одеські електромережі”, що орієнтовний час відновлення електроенергії сьогодні до 22:55.

Раніше ми повідомляли: Вічний подвиг Героїв: у Болграді в День скорботи згадали жертв найстрашніших воєн

Залишити коментар
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии