Судитимуть зловмисника, який у Тарутинській громаді побив та зґвалтував на пасовищі 14-річну дівчину
На лаву підсудних відправили 47-річного зловмисника, який влітку цього року у Болградському районі побив та зґвалтував неповнолітню дівчину, коли та випасала худобу. За скоєне фігуранту загрожує до 12 років за ґратами. Про це із посиланням на пресслужбу Одеської обласної прокуратури повідомляє “Бессарабія INFORM”.
Обвинувальний акт направлено до суду.
Слідством встановлено, що на початку червня цього року чоловік, перебуваючи на пасовищі на околиці с. Слобідка Тарутинської громади, помітив дівчину, яка випасала худобу.
Скориставшись її безпорадним станом та безлюдністю місця, зловмисник застосував фізичне насильство до неповнолітньої та зґвалтував.
За клопотанням прокуратури обвинувачений перебуває під вартою без права на заставу.
Раніше ми повідомляли: Поліція затримала водія BMW, який на пішохідному переході на смерть збив доньку ексмера Кілії
Переглянути коментарі (1)
Его не судитт, его убить мало