Дякуємо, що читаєте нас українською💪

“Їх залишилось тільки двоє…”: у Кілії “Фонд Добра та Любові” навідав ветеранів Другої світової війни

Юлія Єрська 0 коментарів 4401 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Міжнародний благодійний фонд “Фонд Добра та Любові” Олександра Дубового сьогодні, у День пам’яті та перемоги над нацизмом, традиційно навідав ветеранів Другої світової війни Кілійської громади, яких, на жаль, у місті залишилося лише двоє. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.


Волонтери поспілкувалися з чоловіками та передали їм продуктові набори, які, як зазначили, є не формальністю, а знаком глибокої поваги та вдячності.

101-річний Дмитро Леонтійович Дощенко та 94-річний Олександр Кирилович Білоус радо зустріли гостей та подякували волонтерам Фонду та меценату Олександру Дубовому за постійну увагу та турботу. Приємно зазначити, що, попри свій поважний вік, обоє героїв війни 1939-1945 виглядають бадьоро та вільно пересуваються.

“Сьогоднішній наш біль — дуже схожий на той, що пережили наші дідусі та бабусі. І саме тому ми маємо памʼятати, дякувати та підтримувати тих, хто пройшов ті страшні роки”, – зазначають волонтери Фонду.

Додамо, що Міжнародний благодійний фонд “Фонд Добра та Любові” постійно надає підтримку жителям Кілійської громади, а також приділяє увагу та заохочує найменших її мешканців.

"Їх залишилось тільки двоє...": у Кілії "Фонд Добра та Любові" навідав ветеранів Другої світової війни

"Їх залишилось тільки двоє...": у Кілії "Фонд Добра та Любові" навідав ветеранів Другої світової війни

 

 

 

 

читайте нас в Telegram
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x