На Одещині деякі території нацпарків опинилися за огорожею: деталі

Олена Старушенко 0 коментарів 39609 переглядів
На Одещині деякі території нацпарків опинилися за огорожею: деталі

Департамент екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації в рамках Регіональної комплексної програми з охорони довкілля (2024-2028) офіційно визначив межі та вніс відомості до Державного земельного кадастру для 9 природоохоронних територій. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на Одеську обласну державну адміністрацію.


Мова йде про внесення даних стосовно таких ландшафтних заказників як “Верхній ліс”, “Каїрівський”, “Новомиколаївський”, ботанічних заказників “Ліски” та “Калинівський”, гідрологічних пам’яток “Джерело Кішево”, “Гайдамацька криниця”, “Джерело Огруд” та парк-пам’ятка “Гетьманівський дендропарк”.

В Департаменті вважають, що такі міри дозволять захистити екосистеми від несанкціонованого використання, контролювати екологічну безпеку, зберегти водні ресурси та ліси. А також дотримуватися природоохоронного законодавства та чітко регулювати використання земель.


Внесення даних до кадастру – важливий крок для сталого розвитку регіону та збереження природи. Робота триває!“, – підкреслили в ОДА.

Раніше ми повідомляли: Житель Одещини налагодив вдома виробництво вогнепальної зброї

Залишити коментар
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x