Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Боксер з Білгород-Дністровщини Юрій Захарєєв став чемпіоном Європи. Збірна України передасть всі призові з ЧЄ на підтримку ЗСУ

0 коментарів 4239 переглядів

Уродженець села Андріївка Білгород-Дністровського району Юрій Захарєєв став чемпіоном Європи U-23 у ваговій категорії до 71 кілограм. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Федерацію боксу України.

Чемпіонат Європи з боксу серед молоді U-23 відбувався у Болгарії. Україна на турнірі виборола 14 медалей, посівши перше загальнокомандне місце. Українські спортсмени здобули 8 золотих медалей, 3 срібні та 3 бронзові.

Наш земляк, Юрій Захарєєв здобув надвпевнену перемогу у фіналі, розгромивши свого суперника з Литви.

Перевага Юрія була беззаперечною протягом усього турніру, що принесло йому «золоту» медаль.

Пізніше, збірна України з боксу оголосила, що передасть свої призові з чемпіонату Європи U-23 на допомогу ЗСУ.