У громаді Болградського району відновлюватимуть лісосмуги незвичним способом

0 коментарів 19170 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Днями в Городненській громаді Болградського району стартував проєкт «Green steppe – Майбутнє за нами». В рамках цієї ініціативи заплановано екологічну акцію зі збирання кісточок плодових дерев (сливи, вишні, мигдалю, персику, абрикоси тощо). Саме зараз сезон збору плодів. З’їдаючи фрукт, особливо при консервації у відходах залишаються багато кісточок, які можуть принести подальшу користь.  Про це, посилаючись на Городненську сільську раду, повідомляє “Бессарабія INFORM”.


Влада громади запрошує всіх охочих приєднатися до екологічної ініціативи – до збору кісточок. Просушені кісточки можете приносити до сільських рад за місцем проживання.

До екологічного руху долучено і школи громади, оскільки учні отримали завдання на літо збирати посівний матеріал.

У громаді Болградського району відновлюватимуть лісосмуги незвичним способом

В подальшій реалізації проєкту заплановано посів кісточок для відновлення лісосмуг, озеленення пустирів, збільшення площ багаторічними насадженнями.

У громаді Болградського району відновлюватимуть лісосмуги незвичним способом

«Городненська громада готова приділяти особливу увагу екологічним питанням, адже з року в рік все більш відчутними є зміни: підвищення температур, розбалансування погоди, погіршення самопочуття людей, зниження рівня врожайності та економіки.

Даний проєкт дасть змогу привернути увагу людей та провести заходи, що повністю відповідає цілям сталого розвитку від ООН – боротьбі зі зміною клімату та збереження екосистем суші.

Реалізація цього проєкту дасть довгостроковий ефект на майбутні покоління.

Від кожного з нас залежить майбутнє природи нашої планети та рідного краю. Тож радо запрошуємо приєднатися до роботи, спрямованої на досягнення найкращих результатів!» – наголосили в сільській раді.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x