Військовозобов’язаним українцям можуть обмежити надання адмінпослуг без наявності військового квитка

0 коментарів 11232 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Громадянам, які уникають мобілізації в Україні, будуть все частіше відмовляти у наданні послуг. Мова йде про ті послуги, які стосуються самого військовозобов’язаного, а не членів його сім’ї. Про це заявив в інтерв’ю міністр юстиції Денис Малюська, повідомляє “Бессарабія INFORM”. 


Закон про адміністративні послуги передбачає, що при зверненні громадян за якоюсь послугою держава може вимагати як умову її надання військово-облікові документи. Міністр підкреслив, що якщо надання військового квитка стане обов’язковим, це дозволить українцям “з’являтись на радарах держави”.

Це нормальний, правильний, природний процес. Процес триває. Я не можу сказати, що ми повсюдно запровадили такі механізми. Але, на моє переконання, він буде з’являтись все частіше. Все частіше для надання послуг військовозобов’язаним держава буде запитувати військово-обліковий документ“, — запевнив міністр.

Також чиновник пояснив, що очікувати масштабної реформи не слід. Адже законодавство вже передбачає можливість вимагати військовий квиток. З його слів, йдеться про “сотні, якщо не тисячі” послуг, при наданні яких можна виставити таку вимогу.

Я переконаний, що на певних послугах ми не запроваджуватимемо. Це все, що стосується членів сім’ї військовозобов’язаного, дітей військовозобов’язаного. В цьому випадку держава жодних блоків не буде ставити. Ми досить обережно ставимось до оцінки, де послуги не є критично важливими, а де вони важливі“, — зазначив голова Мін’юсту.

Він уточнив, що військово-облікові документи вимагатимуть при наданні послуг, потрібних “задля гарного життя” та особистого комфорту військовозобов’язаного. Чиновник переконаний, що це станеться “рано чи пізно”. У випадку критично важливих для життя послуг таких змін не передбачається.

Військовозобов’язаним українцям можуть обмежити надання адмінпослуг без наявності військового квитка

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x