В Україні від ліній живлення критичної інфраструктури від’єднають побутових споживачів

0 коментарів 63990 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Зважаючи на численні скарги українських побутових енергоспоживачів стосовно несправедливого на їх думку відключення електрики, держенергонагляд спільно з операторами системи розподілу та військово-цивільними адміністраціями почали здійснювати інвентаризацію підключень до електромереж об’єктів критично важливої інфраструктури. За результатами буде оновлено перелік об’єктів, які не підлягають знеструмленню. Це також сприятиме більш справедливому розподілу електроенергії для споживачів. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Державну інспекцію енергетичного нагляду України.


За словами голови Держенергонагляду Руслана Слободяна, останнім часом у містах, де є велика кількість об’єктів критичної інфраструктури, більше відключень припадає саме на побутових споживачів. Тож завдання інвентаризації полягає в тому, щоб розвантажити лінії електропередачі, які живлять важливі об’єкти. При цьому споживачів, які можуть бути задіяні у графіках погодинних відключень, приєднати до інших ліній.

Від ліній, які живлять критичну інфраструктуру, мають бути від’єднані всі інші споживачі. Це сприятиме забезпеченню принципу справедливого і рівномірного розподілу електроенергії в межах лімітів між споживачами, які не входять до переліку критично важливих об’єктів“, – пояснив він.

Також Руслан Слободян наголосив, що енергетики докладають максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення об’єктів енергетики, що постраждали внаслідок ракетно-дронових атак. Але ушкодження надзвичайно великі – українська енергосистема втратила понад 9 ГВт високоманеврової генерації, які, вочевидь, не вдасться повністю відновити до зими.

Тож українцям треба бути готовими до відключень і складної зими.

Обсяги відключень напряму залежатимуть від того, скільки об’єктів генерації вдасться відновити за цей час. Якщо вдасться пройти цей період у полегшеному режимі – це буде тільки плюс“, – наголосив він. Також підкреслив, що енергетики готуються до різних сценаріїв.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x