На трасі Одеса-Рені в Ізмаїльському районі не поділили дорогу два легковика

Вікторія Зацаринна 0 коментарів 44199 переглядів
На трасі Одеса-Рені в Ізмаїльському районі не поділили дорогу два легковика

Вчора, 23 червня, о 9 ранку біля автобусної зупинки “Саф’яни” зіткнулися два автомобілі – Renault Kangoo та Hyundai Sonata. Дивом обійшлося без постраждалих. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на власні джерела. 

Попередньо встановлено, що 43-річний мешканець Сарати на Renault не обрав безпечної швидкості руху та не впорався з керуванням, внаслідок чого влетів у Hyundai під керуванням 20-річного чоловіка, котрий їхав попереду.

Обидва транспортні засоби отримали механічні ушкодження. На порушника складено протокол за порушення Правил дорожнього руху. Ніхто не постраждав.

Раніше ми повідомляли: Погодинні графіки відключень електроенергії в Одеській області діятимуть всю добу, а ввечері їх стане більше – Укренерго

Залишити коментар
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x