На Одещині значно зросла кількість хворих на гострі кишкові інфекції

0 коментарів 12474 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Захворюваність на гострі кишкові інфекції в області, у порівнянні з попереднім тижнем, зросла на 16,7%. Зокрема, серед дорослих ріст складає 66% більше. Серед дитячого населення спостерігалось зниження на 5 випадків. Про це, посилаючись на ООЦКПХ, повідомляє «Бессарабія INFORM».


З метою моніторингу циркуляції холерного вібріону досліджено 58 проб на об’єктах довкілля ─ вода відкритих водоймищ, морська вода в зонах рекреації та стічна вода інфекційних стаціонарів. За результатами досліджень у 18-ти пробах (31%) виділено холероподібні вібріони, з них прісна вода – у 6 пробах. Холерний вібріон не виділено.

За звітний період зареєстровано 196 хворих з розладами шлунково-кишкового тракту, з них обстежено на холеру 194. Результат – негативний.

Вірусний гепатит, повітряно-крапельні інфекції реєструвались спорадичними випадками або не реєструвались зовсім. Всього з початку року в області лабораторно підтверджено 14 випадків кору, з них ─ 8 дітей.

Захворюваність на грип та ГРВІ знаходилась на сезонному рівні.

З початку року в області зареєстровано 91 лабораторно підтверджений випадок сказу серед тварин, з них: 11 – серед домашніх, 80 – серед диких (лисиці, шакали, дикі коти). Випадків сказу серед людей не зареєстровано.

 

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x