Україна формує флот за межами Азово-Чорноморського регіону: ЗСУ розкрили деталі

0 коментарів 13716 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


У Силах оборони півдня України заявили, що наша країна має свій флот, і він планово й поступово розвивається. Це тривалий процес, проте він уже розпочався і триває. Нині ці процеси переважно відбуваються за межами Азово-Чорноморського регіону, наприклад, у Британії. Про це вчора, 22 травня, повідомив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає “Бессарабія INFORM”.


Він наголосив, що Україна не є державою без флоту, як раніше вважали в росії. За словами спікера, навчання відбуваються за місцем розміщення кораблів. Це дає змогу безпечно підготувати наші екіпажі та одразу пройти навчання у наших партнерів.

«Розвиток флоту – це завжди тривалий та складний процес, особливо коли під час цього розвитку потрібно переходити на інші системи озброєння, інші кораблі країн НАТО. Це нова для нас система корабельної служби», – сказав Дмитро Плетенчук.

Такі складні системи, як кораблі, опановують досить довго, і переозброєння кораблів відбувається так само довго.

«Корабель – це найскладніша збройна система у будь-якій армії світу. Екіпаж корабля – це кілька десятків, іноді сотень людей, які мають працювати як єдиний механізм», – додав він.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x