У неділю Саф’янівська громада віддасть останню шану майору Анатолію Скибі
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/05/1653070196_1-celes-club-p-flag-ukraini-fon-krasivie-1-e1715664311342.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
У неділю, 19 травня, Сафʼянівська громада проводжатиме в останню путь мешканця села Нова Некрасівка, майора, старшого iнженера iнженерно-авiацiйної служби Анатолія Скибу. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на офіційну сторінку громади.
Як повідомляла “БІ”, військовий загинув у бою з російськими окупантами в Васильківському районі Дніпропетровської області.
Полеглого Героя зустрічатимуть о 10:00 живим коридором при вʼїзді в село Нова Некрасівка (зі сторони хреста) та проводжатимуть до домівки захисника за адресою: вул. Польова, 12б.
Об 11:30 у храмі відбудеться чин відспівування.
Поховають воїна на місцевому кладовищі.
“Просимо віддати шану та проститись з загиблим військовослужбовцем. Розпорядженням Сафʼянівського сільського голови 19 травня на території громади оголошено день жалоби”, – йдеться у повідомленні громади.
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Білгород-Дністровський