Талановиті діти Аккермана стали переможцями фестивалю-конкурсу «Зіркові таланти України»
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/05/445197807_3149201778545460_5561054969356223663_n.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Колективи Білгород-Дністровського міського центру дитячої творчості взяли участь у Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Зіркові таланти України», що пройшов в Одесі. Талановиті юні аккерманці повернулися додому з перемогою. Про це, посилаючись на міську раду, повідомляє «Бессарабія INFORM».
У фестивалі брали участь творчі колективи зі всієї країни.
Від Білгорода-Дністровського демонстрували свою майстерність зразковий театр танцю «Днєстр» (керівник Світлана Ростікова) у номінації «Хореографічне мистецтво» та солістка студії сучасної пісні «Час мріяти» Галина Базюк (керівник Володимир Купченко) у номінації «Вокальне мистецтво».
«Наші учасники набрали найвищі бали і стали володарями Гран-прі у своїх номінаціях. Керівники отримали Подяку від журі та організаторів конкурсу. Після виступу для дітей колективу були організовані екскурсія по місту та змістовне дозвілля. Вітаємо талановиту молодь та керівників з успішною участю!», ─ привітали юних артистів у громаді.
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Білгород-Дністровський