Наловили риби на понад 800 тисяч гривень – долю бракон’єрів з Ренійської громади вирішив суд

0 коментарів 18279 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Ренійський районний суд ухвалив рішення відносно двох рибалок, які завдали шкоди довкіллю на 828 526 тисяч гривень. Про це “Бессарабії INFORM” повідомили в Ізмаїльській окружній прокуратурі. 


За словами керівника Романа Тактарова, за участю прокурорів Ізмаїльської окружної прокуратури було доведено провину за порушення, передбачене ч. 1 ст. 249 КК України.

Слідство встановило, що у квітні 2023 року двоє мешканців Ренійської громади на  дерев’яному човні вийшли на воду озеро Кугурлуй, де забороненими знаряддям рибного лову – лісковими сітками в кількості 30 штук – здійснили незаконний вилов риби, після чого чоловіків було зупинено державними інспекторами з ОНПС Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська область) з виловленою рибою виду.

“За наслідками розгляду обвинувального акту, Ренійським районним судом 15.05.2024 ухвалено обвинувальний вирок, яким обвинувачених визнано винними у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого
ч. 1 ст. 249 КК України та призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі з іспитовим строком 1 рік кожному. Крім того, задоволено позов Ізмаїльської окружної прокуратури про стягнення з них на користь держави заподіяної шкоди довкіллю на суму 828 526 гривень. До знарядь лову та дерев’яного човну застосовано спецконфіскацію у дохід держави”, – прокоментував Роман Тактаров.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x