Ізмаїльська лікарня отримала нове обладнання для відділення трансфузіології

0 коментарів 16146 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Вчора, 16 квітня, голова Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіон Абашев разом із своєю заступницею Мариною Деной відвідали Ізмаїльську міську центральну лікарню, де зустрілися з представниками Міжнародного Медичного Корпусу (International Medical Corps). Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на Ізмаїльську РВА.


У рамках допомоги медичний заклад отримав від гуманітарної організації сучасне медичне обладнання для відділення трансфузіології – холодильники для банку крові, морозильні камери з низьким рівнем температури, морозильні камери для ультранизьких температур, автоматичний запаювач ПВХ трубок контейнерів з кров’ю, міксери для контрольованого взяття крові у донора, низькошвидкісні рефрижераторні центрифуги, розморожувач плазми крові, термосумку для компонентів крові, контейнери для крові з розчинами ЦФД та САГМ. Дане обладнання необхідне для якісної заготівлі донорської крові та її компонентів, які життєво необхідні пацієнтам лікарні, для підвищення якості трансфузій та імунологічної безпеки пацієнтів. Зберігання донорської плазми з використанням новітнього обладнання та сучасних технологій дозволяє здійснювати цілодобовий моніторинг температурних умов зберігання продукції.

Варто зазначити, що нещодавно на території лікарні було завершено роботи з будівництва та обладнання двох артезіанських свердловин зі встановленням систем доочищення води, що забезпечить автономне водопостачання лікувально-профілактичного закладу якісною питною водою. Виконання робіт відбувалось за участю саме Міжнародного Медичного Корпусу, який від початку широкомасштабної агресії російської федерації проти України надає допомогу громадам Ізмаїльського району та вимушено переміщеним особам, які знайшли тут прихисток.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x