В Болградській громаді почали заробляти на роздільному зборі пластику, скла та паперу

0 коментарів 14148 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Не минуло й пів року з того часу, як на території Болградської громади були встановлені контейнери для роздільного збору пластику, скла та паперу, а це вже стало  приносити свої перші позитивні результати. І не тільки в екологічному плані, а й у вигляді прибутку. Про те, як все відбувається, дізналася «Бессарабія INFORM».


Нагадаємо, ще напередодні нового 2024 року в різних районах Болграда було встановлено перші 15 майданчиків з контейнерами для роздільного збирання побутових відходів.

На сьогодні таких майданчиків вже понад пів сотні, вони розташовані не тільки у самому Болграді, а й всіх селах громади.

«Планується, що кількість контейнерів для роздільного збору в майбутньому збільшиться, тому що мешканці громади досить активно долучилися до сортування побутових відходів. А це означає, що наші яри, куди роками деякі мешканці скидали чимало пластикового сміття, нарешті будуть позбавлені від цього», – розповів начальник Інспекції з благоустрою Болградської міської ради Костянтин Дімов.

До цього Болградська міська рада йшла давно: два роки тому був закуплений новий модернізований прес українського виробництва, який здатний утворити в компактний тюк пластикові пляшки та інші види пластику. І ось настав його час.

Десь у середині лютого працівники комунального підприємства «Горводоканал» Болградської міської ради стали звозити перші партії пластику, паперу, скла на окрему територію, де знаходиться прес та є можливість складувати ці відходи.

«Нам навіть не потрібно самим кудись все це звозити. За пресованим пластиком, кришками від пляшок, папером і склом приїжджає підприємець з Ізмаїлу. Саме з ним ми налагодили співпрацю та ще й заробляємо», – розповідає начальник ділянки зі збору та утилізації ТПВ КП «Горводоканал» Ігор Афатарли.

Підприємство, що спеціалізується на утилізації матеріалів, які підлягають повторному переробленню, купує пресований пластик за ціною 6 грн за кілограм, кришки – 4 грн за кілограм, скло – 1,3 грн за кілограм та папір – 2 грн за кілограм.

«Тільки завдяки чотирьом зробленим тюкам пластику вагою 35 грн ми за один день принесли в касу підприємства 1000 гривень, а головне – зробили нашу громаду чистіше», – наводить приклад Ігор Афатарли.

В Болградській громаді почали заробляти на роздільному зборі пластику, скла та паперу В Болградській громаді почали заробляти на роздільному зборі пластику, скла та паперу В Болградській громаді почали заробляти на роздільному зборі пластику, скла та паперу В Болградській громаді почали заробляти на роздільному зборі пластику, скла та паперу В Болградській громаді почали заробляти на роздільному зборі пластику, скла та паперу В Болградській громаді почали заробляти на роздільному зборі пластику, скла та паперу В Болградській громаді почали заробляти на роздільному зборі пластику, скла та паперу

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x