Невпинно рухаємось до перемоги: медичний колектив Саф’янівської громади передав нову допомогу бійцям на фронт
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/03/431771406_7410086429053727_3612402730490346930_n.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Вчора, 12 березня, колектив “Центральної районної лікарні”, під керівництвом генерального директора Олега Садковського, передав на фронт ще одну автівку – Nissan Navara. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.
Крім того, медичний персонал спільно з Сафʼянівською сільською радою відправив бійцям не лише автотранспорт, але й важливі медикаменти, окопні свічки, вʼязані шкарпетки, продукти харчування, дитячі малюнки та іншу невідкладну допомогу.
Ця допомога, передана нашим захисникам із 22-го окремого механізованого батальйону Збройних сил України, є вже 14-тою за рахунком. Також директор лікарні подякував усім, хто брав участь у допомозі захисникам України, адже це стало можливим лише завдяки спільним зусиллям громади та великодушності небайдужих людей.
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Ізмаїл