Нардеп від «Голосу» для наближення перемоги закликає перенести війну на територію рф

0 коментарів 12312 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Щоб ослабити війська ворога, потрібні не якісь конкретні дії чи удари, а перенесення війни на територію рф. На цьому наполягає народний депутат «Голосу», секретар парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко. Про це, із посиланням на ВРУ, повідомляє «Бессарабія INFORM».


Нардеп підкреслив, що атаки на територію рф впливають на фронт, а Україна фактично змусила ворога тікати з Криму.

«Ми не можемо сказати, що ті чи інші атаки по обʼєктах на території рф безпосередньо впливають на фронт. Тільки комплексна дія сил оборони впливає безпосередньо. Що ми робимо? Ми бʼємо противника, знищуємо техніку, склади біля лінії фронту. СБУ почала боротьбу за Чорне море, потім туди влилось ГУР, і зараз Україна, фактично не маючи флоту, змусила ворога тікати з Криму, і вони не мають такої можливості володіти Чорним морем», – підкреслює народний депутат.

Крім того, Костенко вважає, що ворога треба позбавити усіх ресурсів для ведення війни: зброї, логістики, економічного потенціалу.

«Останні атаки по російських нафтопереробних заводах (це була робота СБУ і її спецпідрозділів), крім ресурсу для заправки військової техніки, ще впливають на експорт нафти. А отже, на припинення надходження коштів в економіку. Для ударів обираються обʼєкти, які тим чи іншим способом можуть вплинути на логістику, економіку і здатність противника вести війну. А тільки перенесення війни на територію противника наблизить нас до перемоги», – наголошує представник «Голосу».

 

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x