В Кілії вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/428617518_952571246513125_7039006989264105786_n.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Сьогодні з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні в Кілії відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку «Героям України» та вшанування світлої пам’яті Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.
Участь у заході, який організували співробітники Центру культури, мистецтв та дозвілля Кілійської міської ради, взяли Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Гац, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Сокоренко та працівники структурних підрозділів виконавчого комітету Кілійської міської ради.
“Сьогодні ми відзначаємо пам’ятну скорботну вже історичну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини та майбутнє України.
Сьогодні схиляємо голови перед пам’яттю людей різного віку, різного соціального статусу і навіть різної національності – Героїв Небесної Сотні, які стали символом Революції Гідності в Україні.Шануймо пам’ять всіх героїв, які віддали життя заради нового європейського майбутнього та в ім’я незалежності нашої країни! Вічна пам’ять героям, щира вдячність та низький уклін їх рідним й близьким!
Слава Україні! Героям слава!”, – зазначив Вячеслав Чернявський.
![В Кілії вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/428615726_952571556513094_8971144891387379189_n.jpg)
![В Кілії вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/428621760_952571523179764_2659718626987963241_n.jpg)
![В Кілії вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/428606450_952571493179767_8502617459683919840_n.jpg)
![В Кілії вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/428631350_952571466513103_1062958464709168310_n.jpg)
![В Кілії вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/428622658_952571433179773_2141237021177554875_n.jpg)
![В Кілії вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/428626141_952571396513110_340960965955779573_n.jpg)
![В Кілії вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/428612779_952571376513112_3221952536343404775_n.jpg)
![В Кілії вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/428614828_952571346513115_1401183389627810116_n.jpg)
![В Кілії вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/428607959_952571333179783_4059401929027576720_n.jpg)
![В Кілії вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/428603144_952571313179785_3658620315144172062_n.jpg)
![В Кілії вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/428628368_952571276513122_8504460559920144260_n.jpg)
![В Кілії вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/428617518_952571246513125_7039006989264105786_n.jpg)
![В Кілії вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/428608087_952571169846466_8909501160384519230_n.jpg)
![В Кілії вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/428616141_952571123179804_6847554582492558056_n.jpg)
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Кілія