Сирський розповів про свої плани на посаді головнокомандувача ЗСУ

1 коментар 20817 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Олександр Сирський зробив першу заяву як головнокомандувач ЗСУ та розповів, якими будуть його пріоритети на новій посаді. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Телеграм-канал генерал-полковника.


Передусім новий головком подякував своїм побратимам та посестрам, з якими служив. І висловив вдячність кожному, хто стоїть на захисті нашої країни.

“На порядку денному стоять нові завдання. Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту у новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів. Найшвидший і раціональний розподіл та доставка усього необхідного для бойових частин були і залишаються основним завданням військової логістики”, – наголосив Сирський.

Він додав, що завданням штабів усіх рівнів є знати всі без винятку потреби фронту й володіти ситуацією на кожній його ділянці:

«Саме кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розробки й успішної реалізації задумів та планів».

Сирський наголосив, що життя і здоров’я військовослужбовців «завжди були та є головною цінністю української армії». А тому дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу залишається «як ніколи актуальним».

Одним з майбутніх векторів побудови перемоги у визвольній війні новий головнокомандувач назвав “запровадження нових технічних рішень і масштабування успішного досвіду”, зокрема, застосування безпілотників і сучасних засобів радіоелектронної боротьби.

“Лише зміни та постійне удосконалення засобів і методів ведення бойових дій дасть змогу досягти успіху на цьому шляху. Та, безумовно, надійний тил є однією з головних складових загального успіху у війні”, − підсумував Сирський.

Наприкінці заяви він подякував колишнім керівникам ЗСУ та ветеранам, які за 10 років російсько-української війни доклали всіх можливих зусиль задля відновлення і набуття спроможностей Української армії.

guest

1 Коментар
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Григорій
Григорій
13 дней назад

Бажаю успіху ЗСУ під проводом нового главкома, маю велику надію що генштабом не буде керувати ОП або Безмозгла…

1
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x