Щоб людям жилось краще: на Одещині затвердили Регіональну програму цифрової трансформації на 2024- 2026 роки

0 коментарів 11448 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Одеській області офіційно затвердили Регіональну програму цифрової трансформації, мета якої — використати можливості, що надають цифрові послуги й інфраструктура, для покращення рівня та якості життя мешканців області. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Одеську обласну державну адміністрацію.

Одна з важливих ініціатив Програми  полягає у створенні цифрових інфраструктурних об’єктів. Це допоможе розвитку підприємництва та прискорить впровадження цифрових технологій у регіоні.

Також Регіональна програма на 2024–2026 роки передбачає створення:
– ситуаційного центру для аналізу інформації та розгляду ситуаційно важливих тем
– ІОТ (інтернету речей) — це колекція пристроїв, які обмінюються даними через інтернет. Це дає змогу автоматизувати процеси в різних галузях, роблячи їх більш ефективними і безпечними;
– дата-центру, щоб виконувати функції зберігання та обробки інформації.

Загалом, програма — це своєрідне ядро мережі, що має на меті розвиток інформаційно-комунікаційної системи органів місцевої влади. А також спрямована на подальший розвиток державного управління, місцевого самоврядування та інформаційної інфраструктури області“, — підкреслив CDTO Одеської області Сергій Кропива.

Крім того, програма передбачає впровадження цифрових технологій у ключові сфери життя регіону:
– цифровізації єдиної регіональної черги по житлу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відповідно до віку та дати постановки на облік;
– житлово-комунального господарства;
– цифровізації органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, освіти, медицини, транспортної сфери, містобудування та архітектури.

Регіональна програма спрямована на впровадження цифрових проєктів на місцевому рівні та розвиток інформаційно-телекомунікаційного середовища. Крім того, реалізація програми протягом 2024–2025 років дасть змогу забезпечити захист інформації та кібербезпеку.
guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x