Суддю з Аккермана, який попався на хабарі, взяли під варту під мільйонну заставу

0 коментарів 19224 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Олександру Б., якого викрили на одержанні неправомірної вигоди за ухвалення рішення, що допомогло б уникнути мобілізації, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 1 мільйон 59 тисяч 800 гривень застави. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.


Як зазначається, строк дії запобіжного заходу – до 15 березня 2024 року.

У разі внесення застави на особу будуть покладені відповідні процесуальні обов’язки.

Нагадаємо, суддя одержав 1500 доларів США за обіцянку ухвалити рішення щодо встановлення місце проживання неповнолітньої дитини із батьком, аби батько дитини використовував таке рішення для уникнення мобілізації та як підставу для виїзду з нею за кордон.

Під час досудового розслідування встановлені факти винесення у 2022-2023 роках понад 1000 рішень по вказаній категорії справ у цьому суді. Як з’ясувалось, мали місце випадки виїзду чоловіків за кордон без супроводу дитини, визначення місця проживання дитини на тимчасово окупованій території, підробки процесуальних документів від позивачів та втручання у систему автоматизованого розподілу судових справ.

12 січня 2024 року Вища рада правосуддя задовольнила подання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про надання згоди на утримання під вартою судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Олександра Б.

 

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x