На Ізмаїльщині діти військовополонених отримали подарунки до Дня Святого Миколая
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/12/407917041_704859484970723_2987646469204149953_n.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Сьогодні, 6 грудня, українці відзначають День Святого Миколая та День Збройних Сил України. Бажаючи підтримати діток військовослужбовців однієї з частин Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, чиї батьки нині перебувають у російському полоні, до них у гості завітав справжній Святий Миколай разом з помічниками – представниками благодійного фонду Caritas Odesa UGCC, повідомляє “Бессарабія INFORM”.
Завдяки партнерству з акторами Обласного центру національних культур, дітей захисників і захисниць вітали давно очікуваний Святий Миколай та його чудова компанія. Також завдяки проведеній напередодні свята акції «100 помічників Святого Миколая» у малечі з Ізмаїльського району зʼявилися чудові книжки українських видавництв, які долучилися до ініціативи благодійного фонду під назвою “Дитяче арт-видавництво “Чорні вівці”, “Видавничий Дім ШКОЛА”, а також інші подарунки.
“Ми завжди з безмежною повагою ставимось до наших Захисників та їхніх родин, тому дуже хотіли подарувати цій малечі свято. І ми молимося за якнайшвидшу Перемогу та ще раз дякуємо усім Захисникам і Захисницям, які боронять незалежність України сьогодні: для нас підтримка ваших родин — це велика честь та шана!“, – зазначили у Caritas Odesa UGCC.
![На Ізмаїльщині діти військовополонених отримали подарунки до Дня Святого Миколая](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/12/407786382_704859691637369_6111532392465827190_n.jpg)
![На Ізмаїльщині діти військовополонених отримали подарунки до Дня Святого Миколая](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/12/407810486_704859578304047_5676242111536949329_n.jpg)
![На Ізмаїльщині діти військовополонених отримали подарунки до Дня Святого Миколая](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/12/407828254_704859478304057_4638380734571055401_n.jpg)
![На Ізмаїльщині діти військовополонених отримали подарунки до Дня Святого Миколая](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/12/407842565_704859678304037_7314291713257812195_n.jpg)
![На Ізмаїльщині діти військовополонених отримали подарунки до Дня Святого Миколая](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/12/407928563_704859574970714_1863694768574273624_n.jpg)
![На Ізмаїльщині діти військовополонених отримали подарунки до Дня Святого Миколая](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/12/408841517_704859581637380_8977289099445167087_n.jpg)
![На Ізмаїльщині діти військовополонених отримали подарунки до Дня Святого Миколая](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/12/408861408_704859481637390_4506474409317506679_n.jpg)
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Ізмаїл