Жителів Бессарабії ошукують новим видом шахрайства – бронюванням готельних номерів

0 коментарів 59184 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Шахраї, бажаючи ошукати якомога більше людей, постійно вигадують нові схеми. Наразі до поліції почали звертатися мешканці Бессарабії, яких “розвели”, запропонувавши за винагороду бронювати готельні номери. Жертвам на першому етапі навіть дійсно скидали невеличкий заробіток, аби вони якомога глибше проковтнули гачок. Як на нього не потрапити, розповість “Бессарабія INFORM” на основі реальних випадків, які відбулися з нашими земляками. 


Як приклад – одна з останніх історій, яка днями сталася з мешканкою вулиці Івана Франка в Ізмаїлі, котру ошукали на 2800 гривень. Зазначимо, суми були й більшими. Максимальна, про яку нам відомо, аж 200000!

Схема діє наступним чином. В інтернеті людям пропонують підзаробіток шляхом перегляду сторінок готелів, аби нібито підвищити їхній рейтинг. Пропонують кілька сайтів, за захід на кожний обіцяють невеличку суму – у нашому випадку 50 гривень. Гроші реально скидають. Наша постраждала за перегляд трьох сторінок заробила 150 гривень і дійсно отримала їх на картку.

Далі жертву, яка вже набула впевненості у реальності заробітку, додають у спеціальний чат у Телеграмі і дають посилання на сумнівні сайти. Зауважимо, що той, який надали постраждалій, вже заблоковано кіберполіцією, але постійно з’являються інші.

Жителів Бессарабії ошукують новим видом шахрайства - бронюванням готельних номерів

На сайті потрібно було поповнити вже власними грошима електронний гаманець для того, щоб, знову ж таки для “підняття рейтингу готелів”, бронювати номери, а потім від них відмовлятися. Шахраї запевняли: після відмови кошти обов’язково повернуться, а у фіналі можна зняти кошти з додатковими чималими бонусами. Обман триває до тих пір, поки клієнт не почне вимагати зупинити “гру” та зняти свій заробіток.

Будьте уважними, адже умови можуть змінюватися кожного разу. Ретельно перевіряйте джерела легкого заробітку, аби не втратити все.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x