Ще один учасник бойових дій з Болградщини отримав кошти для придбання власного житла

0 коментарів 17010 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні у  Болградській РВА відбулось засідання комісії з розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю, що захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їхніх сімей про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Болградську районну військову адміністрацію.


Під час засідання мешканцю Болградської громади – особі з інвалідністю внаслідок війни першої групи, з числа учасників бойових дій було надано згоду на переказ коштів грошової компенсації із поточного рахунку на купівлю житлового будинку

“Зазначимо, що у 2023 році з державного бюджету Болградському району виділено 5484,8 тис. грн на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення. Завдяки цьому була надана грошова компенсація на купівлю житла трьом особам з інвалідністю внаслідок війни, з числа учасників бойових дій Болградського району”, – йдеться у повідомленні РВА.

За словами голови Болградської РВА Михайла Шарафаненка, цьогоріч було забезпечено житлом трьох учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Усі кошти, виділені з державного бюджету, були використані.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x