Молодь Білгород-Дністровської ДЮСШ привезла 15 медалей зі спортивних змагань в Одесі – переможний рейтинг

0 коментарів 22464 перегляду

До 99-ї річниці ФСТ «Динамо» серед юнаків та дівчат різних вікових категорій в Одесі 31 жовтня відбулися змагання з легкої атлетики. Стадіон «Динамо» прийняв близько 200 учасників із різних куточків області, готових продемонструвати свою майстерність. Команда легкоатлетів з Білгород-Дністровської ДЮСШ вирушила на ці змагання в складі 20 талановитих спортсменів, які виступали у різних дисциплінах, включаючи біг на 60 метрів, 100 метрів, 200 метрів, 300 метрів, стрибки у довжину, стрибки у висоту та штовхання ядра. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на Білгород-Дністровську міську раду.

Попри жорстку конкуренцію, спортсмени з Білгород-Дністровської ДЮСШ показали вражаючі результати та продемонстрували свій високий рівень підготовки – загалом вони вибороли 15 медалей, включаючи 7 золотих, 4 срібних і 4 бронзових нагороди. За підсумками турніру:

• Сергій Балабан став володарем золота в стрибках у довжину та срібла на дистанції 100 м, а Кира Фирсова стала абсолютною чемпіонкою у двох видах – 100 м та стрибках у довжину.
  • Марія Рубанович виборола почесне третє місце, а Олександра Боровицька здобула дві золоті медалі на 60 м і 200 м, ставши срібною призеркою в стрибках у довжину.
  • Альона Рязанцева перегнала конкурентів у стрибках у довжину та виборола золото, а на дистанції 60 м принесла команді срібло.
  • Дар’я Мунтян отримала бронзу у стрибках у довжину, а Єва Скорик завоювала третє місце у старшій категорії на дистанції 100 м.
  • Олександр Лишенко здобув золото в новій для нього дисципліні – штовханні ядра і став срібним призером у стрибках у висоту, а Уполюк Юрiй в напруженiй боротьбi став третiм у стрибках у довжину.

Чемпіонів і призерів підготували видатні тренери Сисоєв Віктор, Земляна Галина і Щербина Людмила. Завдяки розквіту спорту та високому рівню підготовки молодих спортсменів в Білгород-Дністровській ДЮСШ, така вражаюча перемога стала можливою. Бажаємо їм подальших успіхів та нових перемог!

Молодь Білгород-Дністровської ДЮСШ привезла 15 медалей зі спортивних змагань в Одесі - переможний рейтинг