Міжнародний кінофестиваль “ОКО” повертається до Болграду: три дні захопливого кіно та культурного обміну

0 коментарів 22221 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Болградських любителів кінематографу готуються вітати кіношники на Міжнародному кінофестивалі “Око”. Трьохденна подія обіцяє багатий культурний та емоційний досвід для всіх учасників. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на “Центр культури та дозвілля” Болградської міської ради Одеської області.


Організатори запрошують всіх любителів кіно взяти участь у заході, який відбудеться у будинку офіцерів за адресою: Інзовська, 170.

День перший: пʼятниця, 24 листопада, 16.00

«Відкриття відкривачів» – короткометражний фільм, який розповідає про перші візити європейських дослідників в Африку та їхню взаємодію з місцевими жителями. Фільм допоможе поринути глядачам в колоритні ритуали та традиції африканської громади.

«Золота Земля» – історія трудової міграції африканця до Фінляндії та його повернення назад. Фільм, що відзначається сильним сюжетом, торкається актуальних питань міграції, розлуки та пошуку власної ідентичності.

День другий: субота, 25 листопада, 14.00 

«Чорнобиль 22» – захоплива історія працівників Чорнобильської станції, які захистили свою країну від російської окупації. Фільм проливає світло на події лютого-березня 2022 року та героїчні вчинки сучасників.

«Життя на межі» – докладний нарис війни в Україні з 2014 року до 24 лютого 2022 року. Фільм, знятий самими військовими, розкриває правду про окупацію Криму, події на Донбасі та брехливу пропаганду путіна.

День третій: неділя, 26 листопада, 14.00

Цей день присвячено болгарському кіно, що розповідає про традиції, символи та життя болгар в Болгарії.

«Хоро між двома берегами» – переможець національного болгарського кіно, фільм про унікальну традицію на кордоні, яка об’єднує світ живих та померлих.

«Ельбетиця – містика та диво» – дослідження солярного символу в болгарському житті, включаючи його значення, походження та призначення.

«Ткалі-килимарки» – позитивний фільм, який розкриває життя болгарського села та викликає в глядача сміх та задуми.

Приходьте обійматися душами, обговорювати найважливіше та лікувати свої душі за допомогою захоплюючих кіношедеврів.

Нагадаємо, кінофестиваль «ОКО» — міжнародний фестиваль етнографічного та антропологічного документального кіно, заснований у 2020 році. Ідея фестивалю об’єднує малі та великі народи, спільноти, мешканців сіл та міст, поєднує кінематографістів, фольклористів, етнографів для кращого розуміння один одного, створення майданчика для комунікації. Фестиваль збирає та поширює звичаї, народне мистецтво та ремесла, побут та колорит народів Бессарабії та всього світу, організовує простір для професійного спілкування кінематографістів і фольклористів.

Міжнародний кінофестиваль "ОКО" повертається до Болграду: три дні захопливого кіно та культурного обміну

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x