Авдіївський напрямок: у своєму відеозверненні президент подякував прикордонникам Ізмаїльського загону, які тримають позиції на фронті

0 коментарів 20844 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні наприкінці 627 дня війни відзначив військовослужбовців Державної прикордонної служби, зокрема Ізмаїльського прикордонного загону –  Олександра Атмажова та Юрія Панасенка, які боронять нашу країну у Донецькій області. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на пресслужбу загону.


Так, Верховний Головнокомандувач наголосив, що важливо памʼятати про воїнів і підрозділи Державної прикордонної служби України, які так само разом з усіма воюють у складі сил оборони на лінії фронту, а також бережуть наш кордон і гарантують безпеку прикордонного руху.

“Про них дійсно нечасто говорять, але вони теж молодці. Донеччина, Авдіївський напрямок – дякую воїнам Житомирського прикордонного загону. Особливо відзначилися старші сержанти Назар Сірий та Сергій Соложук. Лиманський напрямок – дякую хлопцям з Ізмаїльського прикордонного загону. А особлива подяка – головному сержанту Олександру Атмажову та старшому сержанту Юрію Панасенку. Дякую за хоробрість! І спецпідрозділ ДОЗОР – виконує завдання на різних напрямках. Я дякую всім вам, хлопці! А також відзначу прикордонників Сумського загону – дякую за захист від диверсантів і за збиття російських дронів!», – зазначив Володимир Зеленський.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x