Варто бути готовим: для Одещини затвердили графік екстрених відключень електроенергії

0 коментарів 54999 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Графіки відключення електроенергії в Україні розробили та затвердили для всіх областей. Згідно з ними, найдовше без світла може залишатися Київ – до семи годин поспіль. В Одесі збережуть систему три – через три – через три. Та знадобитися ці таблиці можуть за умови ворожих обстрілів. 


Деякі органи місцевої влади та енергетичні компанії опублікували графіки відключень світла у своїх регіонах ще у вересні, а деякі – лише нещодавно. Так, про свої графіки знеструмлення поінформувала компанія ДТЕК. Це стосується Києва та області, а також Одещини та Дніпропетровщини.

Як пояснили в ДТЕК, “графіки відключень розміщені на сайтах постійно, цілий рік. Однак вони не застосовуються”. Тобто застосовуються лише в разі виникнення потреби.

Причин цього може бути дві:

  • обмежена генерація електроенергії не зможе покрити потреби у струмі;
  • через нові російські обстріли енергетичні об’єкти вийдуть з ладу.

Головна загроза для української енергетичної системи – саме можливі ворожі атаки. Напередодні у розвідці Великої Британії попередили, що росіяни накопичують ракети, щоб напередодні опалювального сезону завдати удару по критичній інфраструктурі України.

На Одещині складено такий графік вимкнення електроенергії: три години знеструмлення, три години з можливим відключенням світла, три години з електроенергією.

Варто бути готовим: для Одещини затвердили графік екстрених відключень електроенергії

Найскладніша ситуація з електроенергією очікується в Києві, адже там існує проблема з доставкою та розподілом електроенергії. Однак разом з цим Київ забезпечений найнадійнішою системою ППО через велику кількість стратегічних об’єктів.

Зазначимо, енергетики та представники української влади інформували, що відновити всі об’єкти енергосистеми не вдалося досі. Однак усі готові до можливих атак у цьому сезоні на відміну від ситуації торік.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x