В Одесі провели міжнародну спецоперацію з затримання іноземця, який замовив вбивство українського подружжя

0 коментарів 16335 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


У середині вересня цього року оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції в межах міжнародної співпраці отримали від колег з Директорату по боротьбі з організованою злочинністю Національного інспекторату розслідувань Головного інспекторату поліції МВС Республіки Молдова інформацію щодо підготовки до замовного вбивства. Іноземець підшукував кілера, який за 15 000 доларів США ліквідує громадянина України. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на обласну поліцію. 


Дану інформацію оперативники та слідчі миттєво взяли в роботу, і вже за кілька днів змогли ідентифікувати потенційних жертв і кілера. Також встановили мотиви та майбутні плани замовника — іноземець хотів заволодіти бізнесом українця, тому після ліквідації чоловіка повинні були вбити його дружину. Причина, через яку одна людина наважилась на вбивство двох інших, полягає в наступному: до повномасштабної війни замовник орендував приміщення, в якому наразі знаходиться стоматологічна клініка. Після 24 лютого 2022 року він виїхав з України та перестав платити орендну плату, відповідно орендодавець уклав договір із новим клієнтом.

Окрім того, в ході проведення оперативно-слідчих заходів правоохоронці дізналися і про подальші кримінальні плани фігуранта. Після ліквідації подружжя наступною жертвою повинен був стати співвітчизник замовника.

Кілер пішов на співпрацю з правоохоронцями і під їх контролем вів усі перемовини із фігурантом. Як аванс отримав 5 000 доларів США. Ще 10 000 замовник повинен був надіслати після надання доказів вбивства власника клініки. Гроші передавав через посередників: вони залишали їх у вказаному фігурантом місці, після чого «кілер» отримував повідомлення з координатами.

За сприяння Інтерполу та Європолу українські та молдавські колеги були на постійному звʼязку, обговорювали деталі проведення спільної поліцейської спецоперації. Для того, щоб врятувати життя потерпілим, українські правоохоронці інсценували викрадення та вбивство стоматолога, а відтак замовник отримав фотопідтвердження і перерахував гроші.

В Одесі поліцейські Департаменту стратегічних розслідувань та Головного слідчого управління Національної поліції за силової підтримки спецпризначенців КОРД затримали замовника особливо тяжкого злочину —громадянина іншої країни. Також правоохоронці провели санкціоновані обшуки на території Одеси та Києва в осіб, які можуть бути причетні до злочину.

Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. А загалом горе-замовнику світить покарання у вигляді позбавлення волі від 10-ти до 15-ти років або довічне увʼязнення.

В Одесі провели міжнародну спецоперацію з затримання іноземця, який замовив вбивство українського подружжя

В Одесі провели міжнародну спецоперацію з затримання іноземця, який замовив вбивство українського подружжя

В Одесі провели міжнародну спецоперацію з затримання іноземця, який замовив вбивство українського подружжя

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x