Спортсмени з Болградського району стали призерами чемпіонатів різних рівнів ─ подробиці

0 коментарів 19872 переглядів

Молодь Теплицької громади вийшла в лідери на обласному турнірі з дзюдо, а вихованці Арцизької ДЮСШ отримали призові місця у змаганнях із самбо. Про це, із посиланням на Болградську РВА, повідомляє «Бессарабія INFORM».

У спортивному комплексі «ARENA SPORT ODESSA» нещодавно  відбувся чемпіонат Одеської області з дзюдо серед молодших кадетів до сімнадцяти років. У змаганнях взяли участь вихованці секції дзюдо Теплицької громади, які показали дуже гарні результати. Тож за підсумками турніру Діана Генова посіла І місце, а Надія Аврамова ─ ІІ місце.

Спортсмени Арцизької ДЮСШ Сергій Костєв та Софія Колєснік стали призерами на Всеукраїнському турнірі із самбо, що пройшов на честь героїв Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Змагання відбулися у суботу, 23 вересня, у Києві. Участь у турнірі взяли понад 300 спортсменів з 16 регіонів країни віком від 12 до 18 років. Учасникам передали прапор з підписом головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного.

За результатами турніру представники Арцизької ДЮСШ вибороли такі призові місця: Колєснік Софія – ІІ місце та Костєв Сергій – ІІІ місце.

У громадах привітали своїх спортсменів та побажали їм нових перемог і здобутків.