У додаток “Дія” повертається одна з найпопулярніших послуг “Зміна місця проживання”

0 коментарів 15714 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Тепер, щоб змінити місце проживання, не треба стояти в чергах, збирати документи, ходити до ЦНАПів та чекати кілька днів. Декілька кліків у Дії — і статус у реєстрі змінюється автоматично. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова.


Оновленою послугою можуть користуватися жінки, діти та чоловіки непризовного віку. Для зміни місця проживання обов’язково потрібно мати податковий номер, ID-картку або закордонний паспорт у застосунку. Щоб змінити місце проживання дитини, треба отримати дозвіл одного з батьків.

“Продовжуємо створювати найзручніші сервіси для українців. Далі — більше. Також разом з Міноборони працюємо над відновленням послуги для чоловіків призовного віку. Чекайте на оновлення”, – прокоментував подію Міністр цифрової трансформації.

Наостанок нагадаємо, що послугу розробили спільно з МВС України, Державною міграційною службою України та Міністерством юстиції України за підтримки Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x