В Ізмаїлі мають намір побудувати ще один великий резервуар для дизпалива

0 коментарів 43632 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


ТОВ «Агенція Трайтон Сервіс Україна» має намір розширити свій резервуарний парк нафтопродуктів в Ізмаїлі. Планується введення в експлуатацію нового – п’ятого – резервуару обсягом 3000 тонн для приймання, зберігання та перевантаження дизпалива. Звіт з оцінки впливу на довкілля нового об’єкта проходить зараз процедуру громадського обговорення, повідомляє “Бессарабія INFORM”. 


Будівництво першого терміналу для зберігання світлих нафтопродуктів (дизпалива) ТОВ «Агенція Трайтон Сервіс Україна» в Ізмаїлі відбулось ще у 2004 році та було задумано з метою значно розширити можливості для бункерування суден на нижній ділянці річки Дунай, адже «Трайтон» як бункерний трейдер працює на Дунаї з 2002 року і є дійсним членом Міжнародної бункерної асоціації.

Компанія орендує у міста землі для розміщення та експлуатації складів нафтопродуктів загальною площею 11.6717 га.

Окрім дизпалива, фірма займається прийманням, зберіганням та перевантаженням таких видів нафтопродуктів, як паливо для реактивних двигунів, бензин автомобільний, нафта, мазут, масла базові. Її наявний в Ізмаїлі резервуарний парк знаходиться по вулиці Придунайській (колишня Нахімова). Він експлуатує 9000 куб.м, що включає два резервуари по 3000 куб.м, один – на 2000 куб.м та ще один – на 1000 куб.м.

Проєктований річний вантажообіг нафтопродуктів по підприємству складає 1570 тис. тонн на рік. Середньодобова кількість розвантаження залізничних вагонів – 48. Відвантаження нафтопродуктів зі складу на танкери та нафтоналивні баржі здійснюється у навігаційний період (365 діб на рік) з існуючих облаштованих причалів № 1 та № 2. Розрахункова кількість суднозаходів – близько 100 суден на рік в залежності від їх вантажопідйомності.

Вчора, 24 травня, Департамент екології та природних ресурсів Одеської ОДА запустив процедуру громадського обговорення звіту з оцінки впливу нового резервуару на 3 тисячі куб.м на довкілля. Ознайомитись з ним можна у приміщенні виконкому Ізмаїльської міської ради (Контактний телефон для довідок: +380484120036). Зауваження і пропозиції приймаються протягом 25 днів після  офіційного опублікування оголошення про старт громадського обговорення. Протягом усього цього строку громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються запланованого будівництва, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу.

Після завершення всіх цих передбачених законом процедур, обласний Департамент екології та природних ресурсів має прийняти рішення, чи надавати ТОВ «Агенція Трайтон Сервіс Україна» дозвіл на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x