У Болградському районі реалізується великий інвестиційний проєкт зі встановлення біогазової установки на свинокомплекс

0 коментарів 23544 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Попри війну в Одеській області реалізуються інвестиційні проєкти у галузі сільського господарства, вартість яких становить десятки мільйонів гривень. 


Зокрема, в Болградському районі ТОВ «Агропрайм Холдинг» реалізує проєкт зі встановлення біогазової установки на свинокомплекс потужністю 24 тисячі голів свиней. Вартість проєкту становить 27 млн грн.

Про це розповіла директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА Алла Стоянова, пише AgroPortal.ua.

Чиновниця також повідомила про ще один інвестиційний проєкт, який реалізовується на території смт Лиманське Роздільнянського району – там будують  сучасний вівцекомплекс на 3,5 тисяч голів овець м’ясних порід  в ТОВ «Колос». Вартість проєкту — 15 млн грн.

Щодо ситуації у галузі тваринництва на Одещині, Алла Стоянова зазначає, що станом на 1 січня 2023 року чисельність поголів’я великої рогатої худоби в усіх категоріях господарств становить 132,8 тис. голів, що на 3,0% менше, ніж торік. Незначне скорочення поголів’я спостерігається в усіх галузях тваринництва, окрім свинарства.

«У сільгосппідприємствах порівняно з минулим роком поголів’я ВРХ стабілізувалось на минулорічному рівні й становить 14,5 тис. голів, поголів’я свиней збільшилось на 4,1% і становить 72,8 тис. голів; поголів’я корів зменшилось на 3,1% і становить 6,3 тис. голів; овець та кіз — на 9,8% і становить 23,1 тис. голів», — керівниця профільного Департаменту ОВА.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x