Повістки через “Дію”, мобілізація жінок та відправка новобранців в Бахмут: у Міноборони спростували нові російські фейки

0 коментарів 17739 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Кремлівська пропаганда відпрацьовує тему дискредитації мобілізації в Україні. Зокрема пропагандисти розповсюджують фейки про те, що мобілізованих відразу переправляють на передній край. Українцям також “вводять у вуха”, що повістки вже роздають через “Дію” та активно мобілізують жінок, а новобранців одразу відправляють у Бахмут. Про це заявила заступник міністра оборони Ганна Маляр.


Вона уточнила, що у проросійських телеграм-каналах знов розганяють тему мобілізації жінок.

“У нас не мобілізовують жінок без їхньої згоди, навіть медиків. І не направляють без їхньої згоди на передній край”, – підкреслила Маляр.

Вона пояснила, що в разі, якщо військовозобов’язана жінка отримує повістку – це для уточнення даних і ця процедура проводиться раз на 5 років.

“Також постійно шириться інформація, що нібито через “Дію” будуть видавати повістки. Наразі повістки через “Дію” не видають. І питання це не опрацьовується”, – зазначила вона.

Ще один російський наратив, що мобілізованих одразу без підготовки відправляють в Бахмут. “Насправді, мобілізованих, які не проходили військової служби, направляють до навчальних центрів. Через масштабну війну підготовка рядового й сержантського складу відбувається за скороченими термінами, але без зниження якості навчання”, – зазначила Маляр.

“Якщо вас без навичок володіння зброєю та підготовки направили на передній край, ви маєте повідомити про це на телефони гарячої лінії. Для того, щоб оперативно розібратись і вжити заходів, потрібно назвати ім’я та прізвище мобілізованої особи й номер військової частини, в яку направили, та який ТЦК СП відправив. Номери гарячої лінії Міністерства оборони: 0-800-500-410, 0-800-500-442 та 044-454-44-99″, – повідомила заступник міністра і додала, що також треба зважити на те, що мобілізованих направляють на різні напрямки, а не лише на Донбас.

За словами Маляр, є багато тилових військових частин у різних областях, завдання яких наближати Перемогу.

“Спектр широкий – від навчальних закладів і підрозділів, до баз, складів та арсеналів, сюди ж можна додати ремонтні частини, частини зв’язку і кібероборони. Згадати варто аеродроми, шпиталі, автобази. Необхідна цілодобова їх охорона і оборона. І на такі позиції також відбувається мобілізація”, – пояснила ситуацію Маляр.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x