Повісток у військкомат у Дії не буде – Мінцифри

0 коментарів 11880 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Міністерство цифрової трансформації не планує вводити нові сервіси в Дії для надсилання повісток. Цифровий військовий квиток для громадян призовного віку відомство також не розробляє, проте воно працює над цифровим посвідченням ветерана.


Про це заявив голова Мінцифри Михайло Федоров в інтерв’ю РБК-Україна.

Наразі міністерством розробляється важливий проект, що стосується військової сфери – трансформація військово-лікарських комісій (ВЛК).

“Це комісії, через які проходять ветерани, які отримали поранення на полі бою. І зараз там є нелюдська бюрократія, так не можна ставитись до ветеранів. Тому ми допомагаємо цифровізувати цей напрямок, запровадити медичні електронні системи у шпиталях”, – пояснив міністр.

За словами Федорова, нині триває активна робота, щоб у проекті з ВЛК досягти швидкого результату в найближчі півроку.

“Є ще багато проблем, які потрібно вирішити, і я вважаю, що цими проблемами потрібно займатися. Тому повісток у Дії не буде, а над іншими сервісами бувають різні обговорення, але нічого немає у роботі”, – зазначив він.

Чиновник також додав, що Мінцифри та Міноборони опрацьовують цифрове посвідчення ветерана та можливість отримувати сервіси онлайн для ветеранів.

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии