На Одещині виділять кошти з резервного фонду обласного бюджету на закупівлю палива для генераторів

0 коментарів 9693 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


У понеділок, 6 лютого, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної військової адміністрації під головуванням начальника ОВА Максима Марченка.


На порядку денному — аварійно-відновлювальні роботи на об’єктах критичної інфраструктури Одещини і виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету на придбання паливно-мастильних матеріалів.

Нагадаємо, 4 лютого на Одещині сталася технологічна аварія на одній із високовольтних підстанцій, неодноразово пошкодженій внаслідок російських атак, внаслідок якої  без світла залишилися Приморський, Малиновський і Суворовський райони обласного центру, а також приміські села. Ситуація в Одеському районі — досі надзвичайно складна. Аби поліпшити її до Одещини доправляються генератори великої потужності, які були зібрані з усієї країни, тож потреби у паливі значно зростають.

Про хід відновлювальних робіт на пошкоджених підстанціях доповів керівник Південного територіального управління обслуговування мереж НЕК «Укренерго» Леонід Краснянський. Він запевнив, що бригади на об’єктах працюють безперервно і планують завершити частину ремонтних робіт вже наприкінці цього тижня.

Начальник ОВА доручив директору профільного департаменту здійснювати перевірку належної роботи «Пунктів незламності» та забезпечення їх необхідним майном.

Також заслухано доповідь начальника Одеської районної військової адміністрації щодо отримання, розподілу та підключення генераторів великої потужності для критичної інфраструктури.

«Це – дозволить вивільнити потужності та направити їх на збільшення електропостачання для побутових споживачів. На засіданні комісії прийняли рішення виділити кошти з обласного бюджету для закупівлі палива для генераторів. Також узгодили з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем виділення частини коштів на ці заходи з державного резервного фонду. Про подальші заходи буду інформувати і надалі», – повідомив про основні результати засідання комісії начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту